Fancy lubricants

Kim jesteśmy

Fancy Lubricants to marka która powstała w odpowiedzi na potrzeby wymagającej grupy klientów. Wysoka jakość produktów i ciągły rozwój portfolio  pozwalają nam sprostać wymaganiom klientów posiadających najbardziej zaawansowane technologie. Produkty produkowane są w oparciu o wysokiej jakości bazy olejowe wyselekcjonowanych dostawców, z użyciem zaawansowanych technologicznie  pakietów dodatków. W ofercie  Fancy Lubricants znajdziecie Państwo pełną gamę produktów silnikowych spełniających najnowsze specyfikacje, oleje hydrauliczne, przekładniowe, jak i specjalistyczne. Dużą rolę  w naszej strategii rozwoju produktu ma rozwój produktów z grupy metal working. Opracowaliśmy szereg produktów do pełnego spektrum zastosowań wśród których z pewnością znajdziemy dla Państwa właściwy. 

Współpraca z laboratoriami i instytutami pozwala nam na systematyczny monitoring naszych środków w eksploatacji. Również dla naszych klientów prowadzimy monitoring który poza wiedzą o stanie olejów daje możliwości kontroli stanu urządzeń. Współpraca ta daje nam wiele informacji które mają bezpośrednio wpływ na ewolucję portfolio produktów. 

Obecnie jesteśmy dostawcą dla wielu międzynarodowych koncernów jak i mniejszych firm dostarczając oleje procesowe, maszynowe jak i oleje do produkowanych przez naszych partnerów urządzeń na tzw. „pierwsze zalania”. Dzięki sprawnej logistyce i doświadczonej kadrze dostarczamy produkty wysokiej jakości z pełnym serwisem w zakresie logistyki.

Co nas wyróżnia

Fancy lubricants

Zespół ekspertów

Jesteśmy grupą fachowców znających się na „rzeczy” i zorientowanych na potrzeby klientów. Codzienne, przez lata zbierane doświadczenia oraz chęć dzielenia się nimi z naszymi klientami jest dodatkową wartością, która mamy do zaoferowania.

Jakość produktów

Nasze produkty produkowane są w oparciu o normy ISO EN 9001:2008 oraz z uwzględnieniem wymagań producentów urządzeń. Jakość kontrolowana jest przez cały proces produkcji a produkty finalny posiada certyfikat jakości wystawiany dla poszczególnych partii produkcji.

Szybkość działania

Dostępne rozwiązania informatyczne, szybki dostęp do DOK oraz dobór właściwych operatorów logistycznych mają na celu sprawną obsługę logistyczną naszych klientów. Jeśli interesujący Cię produkt jest na magazynie dostarczymy go nawet w 24h.