Zobacz co u nas słychać

Bieżące aktualności

Nowy typ oleju hydraulicznego

Emil Bal 10 luty 2017

Nowy typ oleju hydraulicznego w gamie produktów FancyLubricants do zastosowania w extremalnie niskich temperaturach HydraFan Frost. Dedykowany jest do użytku w urządzeniach narażonych na bardzo niskie temperatury. Temperatura do której można go stosować to nawet -50 C. Produkt również świetnie się sprawdza w układach o podwyższonej temperaturze i może pracować w temperaturze do 90C.

Co nas wyróżnia

Fancy lubricants

Zespół ekspertów

Jesteśmy grupą fachowców znających się na „rzeczy” i zorientowanych na potrzeby klientów. Codzienne, przez lata zbierane doświadczenia oraz chęć dzielenia się nimi z naszymi klientami jest dodatkową wartością, która mamy do zaoferowania.

Jakość produktów

Nasze produkty produkowane są w oparciu o normy ISO EN 9001:2008 oraz z uwzględnieniem wymagań producentów urządzeń. Jakość kontrolowana jest przez cały proces produkcji a produkty finalny posiada certyfikat jakości wystawiany dla poszczególnych partii produkcji.

Szybkość działania

Dostępne rozwiązania informatyczne, szybki dostęp do DOK oraz dobór właściwych operatorów logistycznych mają na celu sprawną obsługę logistyczną naszych klientów. Jeśli interesujący Cię produkt jest na magazynie dostarczymy go nawet w 24h.