Fancy lubricants

Co robimy

Nasza praca skupia się na dwóch elementach, klient i oferowane produkty. Szybko rozwijające się technologie wymuszają ciągły rozwój portfolio naszych produktów przynosząc każdego dnia nowe wyzwania. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi pracujemy nad tym aby dostarczać najbardziej optymalne rozwiązania. Rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz naszą rolę jako dostawcy. Jesteśmy otwarci na sugestie tak aby współpraca przebiegała na najwyższym poziomie.Co nas wyróżnia

Fancy lubricants

Zespół ekspertów

Jesteśmy grupą fachowców znających się na „rzeczy” i zorientowanych na potrzeby klientów. Codzienne, przez lata zbierane doświadczenia oraz chęć dzielenia się nimi z naszymi klientami jest dodatkową wartością, która mamy do zaoferowania.

Jakość produktów

Nasze produkty produkowane są w oparciu o normy ISO EN 9001:2008 oraz z uwzględnieniem wymagań producentów urządzeń. Jakość kontrolowana jest przez cały proces produkcji a produkty finalny posiada certyfikat jakości wystawiany dla poszczególnych partii produkcji.

Szybkość działania

Dostępne rozwiązania informatyczne, szybki dostęp do DOK oraz dobór właściwych operatorów logistycznych mają na celu sprawną obsługę logistyczną naszych klientów. Jeśli interesujący Cię produkt jest na magazynie dostarczymy go nawet w 24h.